O nás

Salón Anna Garden je tu aj pre Vás!

Svadobný salón Anna Garden pôsobí na slovenskom trhu od roku 1989 a od svojho počiatku prináša naplnenie snov a túžob nielen pre všetky nevesty, ale aj dámy, túžiace po krásnych a elegantných šatách.

Salón Anna Garden - to je spoľahlivý tím odborníkov, ktorí aj pre Vás pripravuje každý rok nové kolekcie šiat, a to či už svadobných, ako aj spoločenských. AnnaGarden je však aj salón, v ktorom nájdete aj množstvo dôležitých doplnkov, ktoré sú nevyhnutné pre celkový dojem krásnej a upravenej nevesty či dámy.

Anna Garden vlastní svoju ochrannú značku od roku 1998. Svojim klientom ponúka v rámci veľkoobchodu i maloobchodu širokú škálu (vyše 500 ks) exkluzívnych modelov svadobných, či spoločenských šiat - kvalitné splývavé materiály, nádherne zafarbený hodváb, moderne odhalené dekolty a chrbty, zaujímavé kombinácie kryštálikov a kamienkov so zaujímavou hrou farieb a motívov…

Svadobné a spoločenské šaty ponúkame od najmenších čísiel 4XS až po 6XL a v prípade potreby vám krajčírka v salóne Anna Garden upraví vysnívané šaty priamo na mieru!

Salón Anna Garden ponúka:

  • svadobné šaty - biele, smotanové, ale i netradičné farebné kombinácie
  • spoločenská móda pre dámy - kokteilové šaty krátke i dlhé, šaty na stužkové slávnosti, ľahké spoločenské šaty (pastelové farby, splývavé materiály, hodváb), ťažká spoločenská móda (taftové kombinácie spojené s metalízou)
  • obleky pre pánov
  • svadobné topánky - len exkluzívne a kvalitné modely renomovaných značiek
  • doplnky - bižutéria, kabelky, spodné prádlo, poháre, pančuchový tovar…
  • ozdoby do vlasov - závoje, korunky…

Nechajte sa inšpirovať v salóne AnnaGarden, navštívte nás a určite si aj VY vyberiete z bohatej palety spoločenských, svadobných šiat, šiat pre družičky, oblekov pre pánov a z množstva dôležitých doplnkov!